Mendelbaldea2-1024x768

Elektro Styl

Nasza firma jest oddziałem koncernu ERREKA – jednego z największych producentów drzwi automatycznych w Europie. Gwarantujemy dostępność różnorodnych rozwiązań dla każdego rodzaju wejścia. Działamy na różnych płaszczyznach – począwszy od sprzedaży, kończąc na fachowej naprawie w serwisie.

W swojej ofercie mamy rozwiązania wszystkich typów, w tym również bramy automatyczne, przemysłowe, segmentowe, automatyczne czy elektryczne.

Szybki serwis – naprawa na najwyższym poziomie

Skonsultuj się z profesjonalistami – zostaw nam resztę. Przykładamy olbrzymią wagę do obsługi Klienta. Czy chodzi o sprzedaż, projektowanie, montaż lub serwis bram i drzwi, zespół Elektro-Styl zawsze jest do Twojej dyspozycji.

Staramy się zapewnić satysfakcję w każdym aspekcie technologii automatycznych drzwi, wzornictwie czy eksploatacji. Nasi specjaliści wyróżniają się pracą bazującą na latach doświadczeń. Właśnie oni wiedzą jak najlepiej zapewnić naprawę drzwi – automatycznychprzesuwnych i pozostałych modeli, aby pracowały w niezawodny sposób.

Zgłoszenia usterek oraz zapytania dotyczące m.in. serwisu drzwi i bram automatycznych prosimy kierować na adres poczty elektronicznej:

serwis@elektro-styl.com

CH-Pogoria-ADS-SLIM-Thermo-1024x768
elektro-styl-czesci-3-1030x773

Dodatkowa działalność

Jesteśmy producentem części eksploatacyjnych do wszystkich rodzajów drzwi automatycznych dostępnych na rynku, takich jak:

  • wózki jezdne (każdy typ),
  • baterie,
  • prowadniki dolne (każdy typ).

W ofercie dysponujemy również:

  • radarami odpowiadającymi PN 16005.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego katalogu

Katalog PDF